ماموریت ما

ماموریت ما ایجاد مرکز و کانون تخصصی جهت تنظیم و نگارش قراردادها و ارائه خدمت به اشخاص حقیقی و حقوقی در کشورمان ایران و نیز سایر کشورهاست. در کنار آن نگاه ویژه ای به بحث آموزش داریم. معتقدیم همه رسالت در تعلیم علومی داریم که بدست آورده ایم و انشالله بتوانیم سطح علم و فن قراردادنویسی در کشور را با ایجاد اسناد همسان و استاندارد و نیز برگزاری کلاسهای آموزشی ارتقاء بخشیم. 

دیدگاه ما

ما معتقدیم مشتریان، شایسته داشتن قراردادهای کامل، جامع و بدون نقص هستند بگونه ای که کلیه منافع آنها تامین شده و ریسک قابل تحمل در قرارداد را پذیرا باشند. این مهم محقق نمی گردد مگر اینکه مشتریان اولا احساس نیاز به مشورت از متخصصین در امر قراردادنویسی کنند و ثانیا به فردی مراجعه کنند که حسب سوابق و تجربیات، تخصص کافی را داشته باشد. ما معتقدیم می توانیم بهترین در امر قرارداد باشیم و منافع مشتریان را تمام و کمال تامین کنیم. 

Senior Consultant

احمد متولی

قراردادنویس متخصص در حوزه صنایع معدن، نفت و گاز (بالادستی و پایین دستی) ، خودرو، بیمه

Senior Consultant

دکتر سهیل طاهری

Vice-president

دکتر علی اکبر خادمی

همکاران متخصص در صنعت هوایی

همکار

ابراهیم فیروزبخت

قراردادنویس متخصص در حوزه صنایع هوایی، هواپیمایی و هوانوردی شامل قراردادهای هواپیمایی و بیمه هواپیما و سرنشینان و تامین تجهیزان و قطعات هواپیما و قراردادهای کشتی و کشتی رانی و اجاره هواپیما و کشتی و مسلط به مذاکرات بین المللی.

 
 

همکاران متخصص در حوزه نفت و گاز

صادق مهردوست

همکار

دکتر محمد آرین

همکاران متخصص در حوزه معدن و صنایع معدنی و فلزات

مهندس عابدی

 
 

همکاران متخصص در حوزه صنعت خودرو

مهندس وحید علی حسینی

متخصص در زمینه های مهندسی خودرو، امور تولید خودرو و قطعات، مدیریت پروژه

 
 

همکاران متخصص در صنعت نرم افزار و آی تی

دکتر حسن پولادی