ماموریت ما

ماموریت ما ایجاد مرکز و کانون تخصصی جهت تنظیم و نگارش قراردادها و ارائه خدمت به اشخاص حقیقی و حقوقی در کشورمان ایران و نیز سایر کشورهاست. در کنار آن نگاه ویژه ای به بحث آموزش داریم. معتقدیم همه رسالت در تعلیم علومی داریم که بدست آورده ایم و انشالله بتوانیم سطح علم و فن قراردادنویسی در کشور را با ایجاد اسناد همسان و استاندارد و نیز برگزاری کلاسهای آموزشی ارتقاء بخشیم. 

دیدگاه ما

ما معتقدیم مشتریان، شایسته داشتن قراردادهای کامل، جامع و بدون نقص هستند بگونه ای که کلیه منافع آنها تامین شده و ریسک قابل تحمل در قرارداد را پذیرا باشند. این مهم محقق نمی گردد مگر اینکه مشتریان اولا احساس نیاز به مشورت از متخصصین در امر قراردادنویسی کنند و ثانیا به فردی مراجعه کنند که حسب سوابق و تجربیات، تخصص کافی را داشته باشد. ما معتقدیم می توانیم بهترین در امر قرارداد باشیم و منافع مشتریان را تمام و کمال تامین کنیم. 

President

احمد متولی

قراردادنویس متخصص در حوزه صنایع معدن، نفت و گاز (بالادستی و پایین دستی) ، خودرو، بیمه

Senior Consultant

دکتر سهیل طاهری

Vice-president

دکتر علی اکبر خادمی

همکاران متخصص در صنعت هوایی

همکار

ابراهیم فیروزبخت

قراردادنویس متخصص در حوزه صنایع هوایی، هواپیمایی و هوانوردی شامل قراردادهای هواپیمایی و بیمه هواپیما و سرنشینان و تامین تجهیزان و قطعات هواپیما و قراردادهای کشتی و کشتی رانی و اجاره هواپیما و کشتی و مسلط به مذاکرات بین المللی.

 
 

همکاران متخصص در حوزه نفت و گاز

دکتر رضا شاعری

متخصص در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز و مسلط به مذاکرات بین المللی

صادق مهردوست

همکار

دکتر محمد آرین

همکاران متخصص در حوزه معدن و صنایع معدنی و فلزات

مهندس عابدی

مهندس بهروز رحمتی

متخصص در زمینه سرمایه گذاری در حوزه معادن، خرید و فروش فلزات معدنی بر اساس نرخ های بین المللی، مذاکره کننده قراردادی بر اساس معاملات بورس فلزات داخلی و خارجی ، مدیریت پروژه های معدنی.

 

همکاران متخصص در حوزه صنعت خودرو

مهندس وحید علی حسینی

متخصص در زمینه های مهندسی خودرو، امور تولید خودرو و قطعات، مدیریت پروژه

مهندس سهیل کریمی

کارشناس ارشد مهندسی صنایع-گرایش سیستم و بهره وری ، با سابقه مدیریت اجرایی در صنعت خودرو در بخش تولید موتورهای پراید، نیسان، تیبا و کلیه گیربکسهای مربوطه و مدیری پروژه

 

همکاران متخصص در صنعت نرم افزار و آی تی

دکتر حسن پولادی

 
 

همکاران متخصص در صنعت بیمه

فرزین کریمی

متخصص در امر بیمه های مهندسی و انرژی، عضو هیات مدیره شرکت بیمه تجارت نو و معاون سابق بیمه های مهندسی شرکت بیمه آسیا

 
 

همکاران متخصص در حوزه مالی، حسابرسی و سرمایه گذاری

حسین تقدسی

متخصص در حوزه های مالی ، حسابداری، حسابرسی و سرمایه گذاری، حسابرس ارشد سازمان حسابرسی، مدیریت مالی فعالیتهای اقتصادی در حوزه های تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی و دامپروری، پیمانکاری و خدماتی، مشاور مالی و سرمایه گذاری، تحلیل گر بازار های مالی و سرمایه داخلی و جهانی

 
 

کارشناسان رسمی دادگستری

فرزین کریمی

کارشناس رسمی دادگستری در حوزه ... با شماره پروانه ...